تسریع فروش یوان و خرید دلار بانک مرکزی آرژانتین

بانک مرکزی آرژانتین با استفاده از بخشی از خط سوآپ ارائه شده توسط دولت چین در حالی که تلاش می‌کند دلار را به طور همزمان خریداری کند، فروش یوان چینی خود را تسریع کرده است. به گفته منابع محلی، ذخایر این کشور به پایین‌ترین سطح خود در هشت سال گذشته رسیده است.

 

بانک مرکزی آرژانتین از یوان چین به عنوان راه نجات استفاده می‌کند

بانک مرکزی آرژانتین به تازگی فروش یوان چین را از یک خط سوآپ تایید شده برای حفظ عملیات خود تسریع کرده است. وام ۱۰ میلیارد دلاری بانک را قادر می‌سازد تا پویایی بازار داخلی خود را تغییر دهد و شروع به فروش یوان به شرکت‌های ملی برای تامین مالی واردات آنها کند و در عین حال دلار خریداری کند تا مقداری نقدینگی به ارز خارجی به دست‌آورد.

 

در ۱۰ ژوئیه، بانک ۳۷ میلیون دلار خرید اما ۷۹۰ میلیون یوان فروخت و تقریباً ۷۲ میلیون دلار از ذخایر خود را در آن روز از دست داد. سپس، در ۱۱ ژوئیه، بانک ۹ میلیون دلار خرید اما مجبور شد ۷۷۰ میلیون یوان را به واردکنندگان ملی بفروشد و ۹۸ میلیون دلار ضرر کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا