سیستم پرداخت کریپتویی بدون محدودیت روسیه

آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه گفت که روسیه در حال راه‌اندازی یک سیستم پرداخت جدید است که بدون محدودیت در آن ارزهای دیجیتال (کریپتو) می‌توانند در پرداخت‌های فرامرزی استفاده شوند. این مقام عالی رتبه تصریح کرد دو طرف به توافق می‌رسند، پرداخت‌ها را تسویه‌حساب می‌کنند و هیچ کشور دیگری نمی‌تواند وارد عمل شود و چنین پرداخت‌هایی را متوقف کند.

 

ارز دیجیتال بدون محدودیت در سیستم پرداخت جدید روسیه

به گزارش خبرگزاری روسی تاس، آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه روز دوشنبه گفت که سیستم پرداخت جدیدی راه‌اندازی خواهد شد که در آن استفاده از ارزهای دیجیتال در پرداخت‌های بین المللی کاملاً نامحدود خواهد بود.

 

وزیر دارایی گفت:

ما در حال راه‌اندازی یک سیستم جایگزین پرداخت بر اساس فناوری‌های مدرن، دارایی‌های مالی دیجیتال و ارزهای دیجیتال هستیم.

 

وی توضیح داد:

ارزهای دیجیتال می‌توانند در پرداخت‌های بین‌المللی استفاده شوند. این فقط در اولین مرحله از بحث است، اما آینده با استفاده از روبل دیجیتال، یوان دیجیتال و سایر ارزهای مشابه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا