راه‌حل پرداخت کریپتویی Rosbank روسیه

Rosbank اولین بانک بزرگ روسی است که به مشتریان خود گزینه‌ای برای استفاده از ارزهای دیجیتال در تسویه‌حساب‌های بین‌المللی ارائه می‌دهد. این راه حل که همراه با فین‌تک روسی ارائه شده است، بیشتر برای پاسخگویی به نیازهای مشاغلی است که با شرکای خارجی کار می‌کنند.

 

شرکت‌های روسی می‌توانند از طریق Rosbank به تامین‌کنندگان ارزهای دیجیتال پرداخت کنند

روزنامه تجاری Vedomosti گزارش داد که یکی از بانک‌های مهم روسیه، Rosbank، راه‌حلی را برای تسویه‌حساب‌های فرامرزی در ارزهای رمزپایه راه‌اندازی می‌کند. به گفته نماینده این موسسه مالی، اکنون در حال انجام معاملات آزمایشی با مشتریان شرکتی و خصوصی است.

 

این بانک معتقد است که این خدمات، که اولین خدمات در نوع خود در این بخش است، با قوانین فعلی روسیه و الزامات بانک مرکزی روسیه (CBR) مطابقت دارد. بانک مرکزی روسیه (CBR) با گردش آزاد ارزهای دیجیتال در کشور مخالف است اما مادامی که خارج از زیرساخت مالی روسیه انجام شود، اجازه استفاده از آنها در تراکنش‌های فرامرزی را می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا