آمادگی روسیه برای پرداخت‌های بین المللی کریپتویی

به گفته یکی از اعضای ارشد پارلمان روسیه، بزرگترین صرافی‌ها در روسیه بلافاصله پس از قانونی شدن تسویه حساب‌های فرامرزی در کریپتو توسط مقامات آماده هستند تا با ارزهای دیجیتال شروع به فعالیت کنند. این مقام عالی رتبه افزود پلتفرم‌های معاملات سهام و کالا در مسکو و سن پترزبورگ در حال تلاش برای توسعه این بازار هستند.

 

صرافی‌های برتر روسیه در انتظار چراغ سبز مسکو در مورد پرداخت‌های ارزهای دیجیتال هستند

رئیس کمیته بازار مالی در دومای ایالتی، مجلس سفلی پارلمان، اعلام کرد که صرافی‌های بزرگ روسیه آماده هستند تا به محض ایجاد شرایط قانونی برای تسویه حساب‌های رمزنگاری توسط نهادهای دولتی، کار خود را با ارزهای دیجیتال آغاز کنند.

 

Anatoly Aksakov در مصاحبه‌ای با Parlamentskaya Gazeta گفت:

بورس مسکو، بورس سن پترزبورگ و بورس کالای بین المللی سنت پترزبورگ به طور فعال برای توسعه بازار کار می‌کنند و آماده هستند تا فوراً در این روند مشارکت کنند، زیرا زیرساخت‌ها از قبل وجود دارد.

 

همچنین به نقل از رسانه‌های خبری رمزنگاری Bits.media و RBC Crypto، معاون روسی خاطرنشان کرد که قوانینی که برای تنظیم این موضوع طراحی شده است در حال حاضر در حال بحث است. این قانونگذار خاطرنشان کرد لوایح لازم می‌تواند از آبان ماه به تصویب برسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا