قانون کریپتوی روسیه باید ماه دسامبر رونمایی شود

رئیس دولت روسیه از بانک مرکزی و وزارت دارایی در مسکو خواسته است تا در مورد چشم‌اندازی برای توسعه بازار دارایی دیجیتال این کشور تا اول دسامبر به توافق برسند. در همکاری با سایر تنظیم‌کننده‌ها، آنها همچنین باید موضع مشترکی در مورد موضوع قانون مورد نیاز برای تنظیم آن ارائه دهند.

 

تحت فشار تحریم‌ها، دولت روسیه برای تنظیم ارزهای رمزنگاری شده اقدام می‌کند

Mikhail Mishustin، نخست وزیر روسیه، به وزارت دارایی گفته است که همراه با بانک روسیه، پیشنهادهای ملموسی را برای آینده بازار دارایی مالی دیجیتال (DFA) در روسیه تا روز اول دسامبر آماده کرده و ارائه کند.

 

به گزارش RBC Crypto، رئیس دولت روسیه پس از جلسه‌ای که به سیستم مالی این کشور اختصاص داشت، این دستور را صادر کرد. این مقام عالی تاکید کرد:

در شرایط فعلی، DFAها می‌توانند پرداخت بی‌وقفه برای واردات کالا و صادرات روسیه را تسهیل کنند.

 

وزارت دارایی و بانک مرکزی موظف شده اند استراتژی توسعه بازار مالی روسیه را تا سال ۲۰۳۰ به روز کنند. این سند باید با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های رئیس جمهور پوتین و به قول Mishustin، وضعیت ژئوپلیتیکی حاکم مورد بازنگری قرار گیرد.

 

 

در ژانویه سال جاری، ولادیمیر پوتین از نهادهای دولتی روسیه خواست تا درباره مقررات ارزهای دیجیتال به اجماع برسند و پتانسیل روسیه را به عنوان مقصد ضرب سکه برجسته کرد. در ماه اوت، میخائیل میشوستین دارایی‌های دیجیتال را به عنوان جایگزین ایمن برای پرداخت‌های فرامرزی توصیف کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا