روسها در طول شورش واگنر به تتر روی آوردند

در میان شورش مختصر گروه مزدور واگنر که کشورشان را تکان داد، شهروندان روسی به تتر پناه بردند. داده‌های بازار نشان می‌دهد که حجم معاملات روبلی استیبل‌کوین وابسته به دلار آمریکا در جریان شورش کوتاه‌مدت افزایش یافت.

 

روس‌ها در یک روز ناآرامی ناشی از واگنر میلیون‌ها دلار ارزش تتر را معامله کردند

زمانی که کشورشان چند روز پیش در آستانه یک جنگ داخلی قرار داشت، ظاهراً بسیاری از روس‌ها سعی کرده‌اند پناهگاه امنی در رمزارزها پیدا کنند. به گفته شرکت داده‌های بلاکچین Ccdata، روز شنبه، همزمان با آغاز شورش ارتش خصوصی واگنر، معاملات بین فیات روسی و تتر (USDT) به ارزش تقریباً ۱۵ میلیون دلار یا نزدیک به ۱.۳ میلیارد روبل افزایش یافت.

 

وال استریت ژورنال در گزارشی اشاره کرد که این حجم از ۴ میلیون دلار در روز جمعه افزایش یافته است. در همان روز، یوگنی پریگوژین، رئیس واگنر، مجموعه‌ای از پیام‌های صوتی و تصویری را منتشر کرد که در آن اعلام کرد مزدورانش یک راهپیمایی برای عدالت را علیه رهبری نظامی روسیه رهبری خواهند کرد که نقطه اوج درگیری طولانی‌مدت با ژنرال‌ها در مسکو بر سر جنگ در اوکراین است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا