سیستم پرداخت میر روسیه در ونزوئلا

دولت ونزوئلا اعلام کرد که در حال کار برای ادغام میر، یک سیستم پرداخت کارت و انتقال روسی در شبکه خود است.

 

ونزوئلا سیستم پرداخت میر روسیه را ادغام می‌کند

دولت ونزوئلا اعلام کرد که در حال کار برای ادغام میر، یک سیستم پرداخت کارت و انتقال روسی در شبکه خود است. بر اساس اظهارات کالیکستو اورتگا، رئیس بانک مرکزی ونزوئلا، تقریباً ۴۰,۰۰۰ پایانه فروش برای دریافت پرداخت‌ها از کارت‌های سازگار با Mir به‌روزرسانی شدند.

 

اورتگا اظهار داشت که بانک مرکزی قصد دارد ۳۰ درصد از پایانه‌های فروش این کارت‌ها را بپذیرد و پرداخت‌های انجام شده به روبل را به ارز ملی تبدیل کند.

 

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا از این تحول حمایت کرد و گفت:

آنها سعی کردند ما را از نظر پولی و مالی، ناعادلانه، با محاصره و تحریم‌های جنایی منزوی کنند، اما با الحاق به سیستم پرداخت میر روسیه، ما در حال ساختن سیستم‌های مالی و پولی دنیای جدید هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا