روسیه قوانینی را برای تنظیم صرافی‌ها وضع خواهد کرد

دولت روسیه در حال آماده شدن برای تنظیم مقررات ایجاد و فعالیت مبادلات کریپتویی است و پیشنهاد قبلی خود مبنی بر ایجاد یک پلتفرم ملی منحصر به فرد را کنار گذاشته است. آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای دولتی روسیه، اظهار داشت که صرافی‌های ارز دیجیتال می‌توانند به روسیه برای دور زدن تحریم‌ها با استفاده از رمزارز برای تسویه پرداخت‌های بین‌المللی کمک کنند.

 

روسیه به زودی قوانین مبادله ارزهای دیجیتال را وضع می‌کند

بر اساس اظهارات اخیر آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای دولتی روسیه، دولت روسیه بر ایجاد چارچوبی برای تنظیم ایجاد و فعالیت مبادلات ارزهای دیجیتال تمرکز خواهد کرد. نهاد قانونگذار پیشنهاد قبلی ایجاد یک صرافی ملی منحصر به فرد ارز دیجیتال را کنار گذاشت.

 

آکساکوف توضیح داد که پیشنهاد یک مبادله منحصر به فرد یک نقص اساسی دارد:

ممکن است در آینده هدف تحریم‌های غرب قرار گیرد.

 

آکساکوف در مصاحبه اخیر با مجله روسی ایزوستیا توضیح داد:

صرافی‌ها برای تسویه‌حساب‌های فرامرزی از جمله دور زدن محدودیت‌های تحریمی استفاده خواهند شد، بنابراین ممکن است محدودیت‌های جدیدی علیه آنها اعمال شود. در عین حال، سازمان‌های دیگر دائماً قادر خواهند بود ظاهر شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا