روسیه خواستار جلوگیری از جنگ جهانی سوم است

یک مقام ارشد روسیه از همه کشورها خواسته است که تلاش کنند تا اطمینان حاصل شود که تهدید رویارویی جهانی، جنگ جهانی سوم داغ و تمام عیار، محقق نمی‌شود. او هشدار داد تنش‌های جهان واقعاً داغ هستند.

 

جنگ جهانی سوم تمام عیار نباید تحقق یابد

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه، روز سه‌شنبه در حالی که شرکت‌کنندگان در ماراتن آموزشی Znanie (دانش) را مورد خطاب قرار می‌دهد، از همه کشورها خواست تا تلاش کنند تا از بروز یک درگیری جهانی جدید و گسترده جلوگیری شود.

 

 او به نقل از خبرگزاری روسی تاس گفت:

من نمی‌توانم بگویم که آخرین نیش چیست، چه محرکی ممکن است باشد. اما ممکن است در مقطعی این اتفاق بیفتد.

 

این مقام مسئول تاکید کرد:

همه ما باید تلاش کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این تهدید رویارویی جهانی، جنگ جهانی سوم داغ و تمام عیار محقق نشود.

 

وی در مورد درگیری کنونی بین روسیه و کشورهای غربی تاکید کرد که روسیه تمایلی به شروع جنگ ندارد.

 

با این حال، او گفت:

اما تنش‌های جهانی واقعاً داغ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا