کنترل جدی روسیه بر کریپتو پس از قانونی شدن آن

آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای ایالتی، مجلس سفلی پارلمان روسیه، اظهار داشت که دولت قصد دارد پس از قانونی شدن رمزارزها، کنترل جدی را بر روی آن اعمال کند. طبق گزارش‌های محلی، آکساکوف همچنین اظهار داشت که کاربران کریپتو مشتاقانه منتظر این قانونی شدن هستند تا از دارایی‌ها برای تسویه حساب‌های بین‌المللی استفاده کنند.

 

روسیه پس از قانونی شدن، کنترلی جدی بر کریپتو خواهد داشت

آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دومای دولتی روسیه، به‌روزرسانی درباره قانونی شدن رمزارز در روسیه و نقش دولت روسیه در مورد کنترل آن ارائه کرده است. به گفته رسانه‌های محلی، آکساکوف به ایجاد مقررات سختگیرانه در مورد تراکنش‌های کریپتویی و ارائه‌دهندگان خدمات اشاره کرد.

 

او بیان کرد:

ارزهای دیجیتال قانونی خواهند شد. بدیهی است که حرکت آن تحت کنترل جدی خواهد بود تا سوء استفاده‌ای صورت نگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا