اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

روسیه خط لوله اصلی گاز اروپا را بسته است!

روسیه ظاهراً تا زمانی که غرب تحریم‌های مالی علیه این کشور را لغو نکند، خط لوله اصلی گاز اروپا را وصل نخواهد کرد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که خط لوله نورد استریم ۱ به دلیل تعمیر و نگهداری بسته شد، اما گزارش‌های اینترفاکس که پنج روز بعد منتشر شد نشان می‌دهد که مسکو تا زمانی که خواسته‌هایش برآورده نشود، گاز را وصل نخواهد کرد.

 

سخنگوی پوتین می‌گوید مشکل پمپاژ نورد استریم ۱ به دلیل تحریم‌های غرب است

در حالی که گفته می‌شد گازپروم دولتی روسیه با خط لوله گازی که گاز روسیه را به آلمان وصل می‌کند، مشکلات فنی دارد و این خط لوله تحت تعمیرات است، سخنگوی ولادیمیر پوتین، دیمیتری پسکوف، ادعا می‌کند که تعطیلی به دلیل تحریم‌های غرب علیه مسکو است. گازپروم آخر هفته گذشته گزارش داد که خط لوله نورد استریم ۱ به دلیل نشت به طور نامحدود تعطیل خواهد شد!

 

گازپروم ادعا می‌کند که مشکلات فنی ناشی از توربین‌های ساخت آلمان است. با این حال، پسکوف به نقل از خبرگزاری اینترفاکس موضوع را کاملاً روشن کرد که کرملین خواهان لغو تحریم‌ها قبل از تحویل مجدد سوخت توسط خط لوله نورد استریم ۱ است.

 

پسکوف تاکید کرد:

مشکلات پمپاژ گاز ناشی از تحریم‌هایی است که کشورهای غربی علیه کشور ما و چندین شرکت اعمال کرده‌اند.

 

سخنگوی پوتین خاطرنشان کرد:

هیچ دلیل دیگری وجود ندارد که بتواند این مشکل را ایجاد کند.

 

پسکوف افزود:

دلایل دیگری که باعث ایجاد مشکل در پمپاژ می شود وجود ندارد. این تحریم‌های اعمال شده توسط کشورهای غربی است که وضعیت را به آنچه اکنون می‌بینیم رسانده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا