روسیه ۴ قانون مرتبط با کریپتو را تصویب می‌کند

یکی از اعضای بلندپایه پارلمان روسیه اعلام کرد که قانونگذاران روسیه قصد دارند به زودی چهار لایحه را که برای تنظیم جنبه‌های مختلف ارزهای دیجیتال طراحی شده است، تصویب کنند. این مقام خاطرنشان کرد، در همین حال، شرکت‌های روسی در حال حاضر از دارایی‌های دیجیتال در شهرک سازی‌های فرامرزی استفاده می‌کنند.

 

قانونگذار روسیه تا پایان ژوئیه به قوانین رمزارز رأی خواهد داد

به گفته آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازار مالی پارلمانی، دومای ایالتی، مجلس سفلی پارلمان روسیه، در نظر دارد در جلسه بهاری خود که در ۳۰ ژوئیه به پایان می‌رسد، چهار قانون مرتبط با کریپتو را تصویب کند.

 

این قانونگذار به نقل از خبرگزاری اینترفاکس توضیح داد که این لوایح برای تنظیم استخراج ارزهای دیجیتال، پرداخت‌های کریپتویی برون مرزی، مالیات بر دارایی‌های دیجیتال و مسئولیت استفاده غیرقانونی از آنها تنظیم شده است. وی تاکید کرد که پیش‌نویس قوانین به خوبی بررسی شده است.

 

آکساکوف خاطرنشان کرد که شرکت‌های بزرگ روسی در حال حاضر به طور فعال از ارزهای دیجیتال در تسویه‌حساب‌های تجاری خارجی استفاده می‌کنند، اما آنها می‌خواهند قوانینی را ببینند که چارچوب قانونی چنین معاملاتی را مشخص کند.

 

وی طی سخنانی در مجمع بین‌المللی حقوقی سن پترزبورگ اظهار داشت:

اکنون به جایی رسیده‌ایم که چهار لایحه در مرحله تصویب عملی است، ممکن است در جلسه بهار همه قوانین را تصویب کنیم.

 

آناتولی آکساکوف همچنین گفت که مقامات می‌خواهند نظرات فعالان بازار را در مورد قوانین مالیاتی در نظر بگیرند. او توضیح داد:

به احتمال زیاد، هنجارهای قابل اعمال برای DFA تا آنجا که ممکن است در اینجا در نظر گرفته می‌شود، زیرا این ابزار مشابهی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا