اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

روسیه به تنظیم NFT ها می پردازد!

مقامات روسیه در حال آماده‌سازی تعدادی از تغییرات در قوانین موجود هستند تا قوانینی را برای بازار این کشور برای توکن های غیرمثلی یا NFT اتخاذ کنند. یک کارگروه این موضوع را مورد بحث قرار داده و راه حل هایی را برای تعریف قانونی و تنظیم تراکنش ها با مجموعه های دیجیتال پیشنهاد کرده است.

 

ابتکار عمل وزارت اقتصاد برای تنظیم NFTها در روسی  می کند

وزارت توسعه اقتصادی در مسکو در حال برنامه ریزی برای تنظیم چندین اصلاحیه در قانون مدنی و قانون کلی در مورد دارایی های مالی دیجیتال است تا بازار NFT در روسیه را تنظیم کند. این خبر از جلسه یک کارگروه ویژه به ابتکار این وزارتخانه منتشر شده است.

 

رسانه خبری رمزنگاری Bits.media روز سه‌شنبه گزارش داد که در طول بحث‌ها، شرکت‌کنندگان تعاریف قانونی را برای مجموعه‌های دیجیتال ارائه کردند و تغییرات قانونی لازم را تهیه کردند. در این جلسه نمایندگانی از بانک مرکزی روسیه (CBR) و Vkontakte، شبکه رسانه اجتماعی پیشرو روسیه که در اوایل سال جاری اعلام کرد قصد دارد پشتیبانی از بلاک چین و NFT ها را در پلتفرم خود معرفی کند، حضور داشتند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا