مذاکرات دلارزدایی روسیه با جهان اسلام

روسیه و جهان اسلام در حال حاضر در حال بحث در مورد چگونگی تعمیق دستور کار دلارزدایی برای ایجاد یک سیستم مالی جدید هستند. بر اساس اظهارات آلکسی اورچوک، معاون نخست وزیر روسیه، این موضوعات در گفتگوهای گسترده‌تر جهانی‌سازی مطرح شده است و دولت روسیه برای توسعه این موضوعات با کشورهای اسلامی سرمایه‌گذاری می‌کند.

 

روسیه درباره دلارزدایی با کشورهای اسلامی گفتگو می‌کند

روسیه برای ساختن جهانی کمتر قطبی شده به سمت شرق منحرف می‌شود و در حال حاضر درگیر گفتگوها درباره دلارزدایی و ساختن یک سیستم مالی جدید به دور از سلطه هژمونی‌های سنتی است. به گفته آلکسی اورچوک معاون نخست وزیر روسیه، روسیه در حال حاضر در حال گفتگوهای گسترده‌ای با جهان اسلام است که شامل این موضوعات و سایر موضوعات مرتبط است.

 

اورچوک در جریان مجمع اقتصادی بین‌المللی روسیه و جهان اسلام اظهار داشت:

روابط ما با کشورهای جهان اسلام نمی‌تواند تحت تأثیر تحولات جهانی در حال وقوع و روندهای جهانی نباشد. ما در مورد فرآیندهای دلارزدایی و ایجاد یک سیستم مالی مستقل صحبت می‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا