استخراج کریپتو در روسیه با نیروی هسته‌ای

به گفته مقامات روسی که آماده قانونی کردن ماینینگ هستند، استخراج ارزهای دیجیتال باید در مناطقی با انرژی مازاد مجاز و در مناطقی که کمبود دارند ممنوع شود. یکی از کارشناسان صنعت کریپتو اخیراً مناطقی را که احتمالاً مسکو در آن‌ها مجوز استخراج را صادر می‌کند و مناطقی که احتمالاً استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع می‌کند، مشخص کرده است.

 

کارشناسان مناطق روسیه را که برای استخراج کریپتو مناسب هستند و مناطقی که انتظار ممنوعیت دارند را لیست می‌کنند

بانک مرکزی روسیه و وزارت دارایی اخیراً در مورد قانون طراحی شده برای تنظیم استخراج ارزهای دیجیتال که باید تا پایان سال جاری تصویب شود، توافق کردند. قانون‌گذارانی که برای نهایی کردن آن تلاش می‌کنند، اشاره کرده‌اند که فعالیت‌های صنعتی باید تنها در بخش‌هایی از این کشور پهناور مجاز باشد که می‌توانند بیش از نیاز خود برق تولید کنند.

 

 

یکی از آنها، رئیس کمیته بازار مالی پارلمانی آناتولی آکساکوف، همچنین گفت که فرآیند انرژی بر باید در سایر مناطقی که با کمبود برق مواجه هستند ممنوع شود. این معاون اطمینان داد که لایحه مربوط، در آینده نزدیک به دومای دولتی ارسال خواهد شد و همچنین خواستار تنظیم همزمان استخراج و ارزهای دیجیتال شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا