اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

فروش بی سر و صدا بیت کوین توسط Microstrategy؟

مدیر عامل شرکت Microstrategy که در لیست نزدک قرار دارد، شایعه فروش بی سر و صدا بیت کوین توسط شرکت او را رد کرده است. او توضیح داد که به عنوان یک شرکت تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، تغییرات موجود در بیت کوین باید از طریق پرونده های SEC برای سهامداران افشا شود.

 

مدیر عامل Microstrategy اشاره می کند که هرگونه فروش بیت کوین باید به طور عمومی برای SEC و سهامداران افشا شود

این هفته، شایعه‌ای در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت نرم‌افزاری Microstrategy که طرفدار بیت‌کوین است، بی‌سر و صدا BTC خود را می‌فروشد.

مایکل سیلور، مدیرعامل Microstrategy در توییتی روز جمعه این شایعه را رد کرد. او توضیح داد که به عنوان یک شرکت تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، Microstrategy موظف است هرگونه تغییر اساسی در استراتژی شرکت را از طریق پرونده های SEC برای سهامداران افشا کند.

علاوه بر این، مدیر اجرایی تاکید کرد که پرونده های SEC سوابق عمومی هستند که در دسترس همه هستند. او همچنین خاطرنشان کرد که تغییرات مادی شامل خرید و نگهداری بیت کوین و همچنین ایجاد تغییرات در دارایی‌های کریپتو است.

 

مدیر عامل Microstrategy شایعه فروش بی سر و صدا بیت کوین را رد می کند

طی اخباری که منتشر شده، این شایعه نادرست است و آدرس BTC مورد نظر متعلق به Microstrategy نیست. این آدرس در واقع به احتمال زیاد متعلق به یک پلتفرم مبادلات رمزنگاری است.

 

در حالی که برخی از مردم از توضیح سیلور استقبال می کنند، برخی هنوز هم شک دارند و معتقدند که شایعه فروش بیت کوین توسط میکرواستراتژی درست است.

 

Saylor از طرفداران مشتاق بیت کوین بوده است. او بارها گفته که کوین های خود را به این زودی نمی فروشد و متذکر شده است که کوین های خود را تا صد سال نگه می دارد.در فوریه، رئیس Microstrategy گفت:

من شواهدی از پذیرش نهادی بسیار بیشتر در سطح کلان می بینم. در دسامبر سال گذشته، او پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند به ۶ میلیون دلار برسد.

 

در اوایل این ماه، شرکت او ۲۰۰ میلیون دلار دیگر برای خرید بیت کوین هزینه کرد و مجموع دارایی های خود را به ۱۲۹,۲۱۸ بیت کوین رساند. Microstrategy یک وام با پشتوانه بیت کوین برای خرید کوین های اضافی دریافت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا