اخبار هک و امنیتاخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Rug Pull Finder هک شد

علیرغم ارائه خدمات حسابرسی خود، تیم Rug Pull Finder مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی مجموعه NFT خود قربانی سواستفاده شد. از آنجایی که هکرها به انجام حملات به پروژه‌ها در فضای کریپتو ادامه می‌دهند، این امر اجتناب‌ناپذیر بود که ناظران، حسابرسان و موارد مشابه نیز بیشتر مورد توجه قرار گیرند. یکی از این حسابرسان Rug Pull Finder است، یک ناظر NFT که در صورت درخواست، کلاهبرداری‌های ادعایی را بررسی می‌کند و تلاش می‌کند تا جامعه را از طریق توییتر به روز نگه دارد. متأسفانه، به نظر می‌‎رسد که جامعه قبل از ایجاد مجموعه NFT خود، در ممیزی برخی از کارهای خود پروتکل شکست خورده است.

 

سواستفاده از Rug Pull Finder

اخیراً، RPF تصمیم گرفت مجموعه‌ای از NFT‌ها به نام Bad Guys را ایجاد کند که به منظور نمایش کلاهبرداران NFT در موقعیت‌های مختلف زبانی است. این هنر دیجیتال قرار بود به عنوان یک White Paper برای یکی دیگر از NFTها که اواخر پاییز امسال عرضه می‌شود، خدمت کند. با توجه به عملکرد مورد نظر به عنوان یک White Paper، قرار بود Mint به یک عدد در هر کیف پول محدود شود.

 

متأسفانه برای RPF، هکرها موفق شدند بیش از ۴۵۰ NFT از مجموع ۱,۲۲۱ NFT را در مدت زمان کوتاهی به دست آورند!

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا