اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

آزمایش پرداخت دارایی‌های دیجیتال Rostec

شرکت فناوری پیشرو روسیه، Rostec، در حال کار بر روی پروژه‌ای برای ادغام دارایی‌های دیجیتال در تجارت فرامرزی است. این شرکت دولتی می‌گوید که بازار به پرداخت‌های ارز دیجیتال علاقه‌مند است که می‌تواند فشار تحریم‌ها را بر صادرکنندگان و واردکنندگان روسی کاهش دهد.

 

Rostec و آزمایش برای پرداخت‌‌های ارز دیجیتال

بزرگترین شرکت صنعتی و فناوری روسیه، Rostec، گفت ما آماده راه‌اندازی پروژه‌ای هستیم که به ادغام ارزهای دیجیتال در تراکنش‌های فرامرزی اختصاص دارد. وظیفه اصلی محدود کردن اثرات منفی تحریم‌ها بر فعالیت‌های واردکنندگان و صادرکنندگان روسی است که تحت فشار فزاینده‌ای هستند.

 

اقتصاد روسیه، به ویژه عملیات تجارت خارجی، به شدت تحت تأثیر محدودیت‌های مالی اعمال شده توسط غرب به دلیل مداخله نظامی مسکو در اوکراین قرار گرفت. پیشنهادها برای قانونی‌کردن استفاده از دارایی‌های مالی دیجیتال در معاملات با شرکا، از جمله ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها و روبل دیجیتال آتی، مورد حمایت مقامات قرار گرفته است.

 

 

آنا شاریپووا، مدیر عامل پروژه‌های ملی Rostec، طی کنفرانس Digital Finance: New Ways of Development در کنفرانس اقتصادی شرق این هفته، از این موضوع پرده‌برداری کرد که این شرکت در حال بررسی امکان آزمایش دارایی‌های دیجیتال به عنوان ابزاری برای پرداخت برای واردات و صادرات است. آزمایش برای تجارت الکترونیک در جزیره راسکی، در سواحل ولادی وستوک، دومین شهر بزرگ در روسیه برگزار خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا