هشدار ران پل درباره از بین رفتن ارزش دلار آمریکا

ران پل، نماینده سابق ایالات متحده هشدار داده است که قانون مسئولیت مالی که اخیراً توسط رئیس جمهور جو بایدن به قانون تبدیل شده است، هزینه‌های دولت، بدهی‌ها و کسری بودجه را تشدید خواهد کرد. او هشدار داد که این امر همچنین ارزش دلار آمریکا را کاهش خواهد داد و این احتمال را بیشتر می‌کند که دلار آمریکا وضعیت ارز ذخیره جهانی خود را زودتر از دست بدهد.

 

ران پل نسبت به از دست دادن وضعیت ارز جهانی ذخیره دلار آمریکا هشدار داد

ران پل، نماینده سابق ایالات متحده، در مقاله‌ای که روز دوشنبه در وب‌سایت موسسه ران پل منتشر شد، هشدار داد که قانون مسئولیت مالی (FRA) تعدادی عواقب منفی برای ایالات متحده خواهد داشت، از جمله از بین بردن سلطه دلار آمریکا.

 

پل نویسنده، پزشک و سیاستمدار بازنشسته آمریکایی است. نماینده سابق تگزاس، The Ron Paul Liberty Report را در سال ۲۰۱۵ برای ارائه نظرات و تحلیل های روشنگرانه در مورد مسائل جاری که بر زندگی و امور مالی ما تأثیر می گذارد، ایجاد کرد.

 

رئیس جمهور جو بایدن پس از مذاکرات فشرده در کنگره، به دلیل احتمال زیاد عدم تعهد دولت ایالات متحده به تعهدات بدهی خود، روز شنبه قانون مسئولیت مالی ۲۰۲۳ را امضا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا