نظر ران پل درباره بحران مالی کنونی ایالات متحده

ران پل، نماینده سابق مجلس نمایندگان، موضع خود را در مورد بحران مالی که ایالات متحده در حال حاضر با آن مواجه است، ارائه کرده است. پل اظهار داشت که استفاده مداوم از تسهیل کمی (QE)، سیاستی که برای افزایش عرضه پول مورد استفاده قرار می‌گیرد و دهه‌ها نرخ بهره تقریباً صفر، همان چیزی است که باعث رشد بحران مالی فعلی ایالات متحده شده است.

 

ران پل معتقد است که سیاست‌های فدرال رزرو باعث ایجاد بحران مالی امروز آمریکا شده است

ران پل، نماینده سابق و نامزد ریاست جمهوری، اخیراً در مورد بحران مالی که ایالات متحده با آن مواجه است صحبت کرده است. به گفته وی، سیاست‌هایی که فدرال رزرو برای حفظ یک دولت رفاهی به بهای ایجاد کسری بودجه اعمال کرد، مشکلات مالی امروز را برای کشور ایجاد کرده است.

 

وی اظهار داشت:

مشکلات مالی امروز ناشی از بک دهه نرخ‌های نزدیک به ۰ درصدی فدرال رزرو و تسهیل کمی (QE) است. اینها سرمایه‌گذاری‌های غیراقتصادی یک دهه را ایجاد کردند. هر ایده بدی که قابل تصور بود بودجه دریافت می‌کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا