ران پل ایالات متحده را در مورد تورم محکوم می‌کند

ران پل، نماینده سابق کنگره از تگزاس و کاندیدای سابق ریاست جمهوری ایالات متحده، در مورد نحوه مدیریت تورم توسط دولت ایالات متحده و نحوه فریبکاری آن در این موضوع تأمل کرده است. پل معتقد است که اگر دولت ایالات متحده واقعاً به ریشه مشکل تورم اشاره کند، باید به اقدام فدرال رزرو اشاره کند.

 

ران پل از فریب‌های دولت ایالات متحده در مورد تورم می‌گوید

ران پل، نماینده سابق کنگره از تگزاس و نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده، از دولت ایالات متحده به دلیل نحوه ارائه اطلاعات در مورد تورم انتقاد کرده است. در آخرین قسمت از پخش اینترنتی The Ron Paul Liberty Report دولت ایالات متحده در ارائه علل و آثار واقعی فرآیند تورم انتقاد می‌کند.

 

از نظر پل، دولت علاقه‌ای ندارد که مردم معنای واقعی تورم و ریشه‌های آن را ببینند. وی در این باره اظهار داشت:

تورم در اقتصاد اتریش افزایش عرضه پول و اعتبار است و اثر ثانویه آن افزایش قیمت هاست. این آخرین چیزی است که دولت از شما می‌خواهد که روی آن تمرکز کنید، زیرا اگر مردم می‌دانستند در نهایت باید با چاپ پول سر و کار داشته باشند، اتفاق دیگری می‌افتاد.

 

در همان زمان، پل اظهار داشت که بحث فعلی در مورد افزایش سقف بدهی یک باندبازی سیاسی است که سیاستمداران در حال انجام آن هستند، اما سقف بدهی در نهایت برداشته خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا