ران دیسانتیس متعهد شد که CBDC را ممنوع کند

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، روز سه‌شنبه در جریان بازدید از جکسون‌ویل، درخواست خود را برای ممنوعیت ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) تکرار کرد. مارس گذشته، DeSantis قوانینی را برای ممنوعیت CBDC در فلوریدا معرفی کرد. در رویداد روز سه‌شنبه به نام حکومت قوانین، نه سیاست بیدار، او اظهار داشت که اگر فدرال رزرو یا خزانه‌داری ایالات متحده یک CBDC را تدوین کنند، ایالت او ممنوعیت علیه آن خواهد داشت.

 

دیسانتیس با انتقاد از سیاست بیدار شده اصرار می‌کند که آنها کریپتو را دوست ندارند زیرا نمی‌توانند کریپتو را کنترل کنند

در ۲ می ۲۰۲۳، فرماندار جمهوریخواه فلوریدا، ران دیسانتیس، در جریان بازدید از جکسونویل، درباره سیاست اقتصادی ایالت صحبت کرد. او لایحه‌ای را با هدف مبارزه با استانداردهای حکومت اجتماعی زیست محیطی (ESG) دولت ایالات متحده امضا کرد و اظهار داشت که او می‌خواست از فلوریدایی‌ها در برابر ESG محافظت کند. این لایحه استفاده از بودجه ایالتی فلوریدا برای استانداردها و سرمایه‌گذاری‌های ESG را ممنوع می‌کند.

 

علاوه بر انتقاد از استانداردهای ESG، دیسانتیس همچنین علیه ایده‌های ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دولت فدرال صحبت کرد. او از ارزهای دیجیتالی که با CBDC مرتبط نیستند، حمایت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا