دیدگاه ران دیسانتیس درباره IRS

ران دیسانتیس، چهل و ششمین فرماندار فلوریدا، اخیراً نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد و از آن زمان تاکنون در چندین مصاحبه شرکت کرده است. دیسانتیس در حین گفتگو با دانا لوش، از سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) به عنوان یک سازمان فاسد و بدون متحد شهروندان آمریکایی انتقاد کرد.

 

دیسانتیس در مورد پیشنهادهای مالیاتی تک نرخی بحث می‌کند و اصرار دارد که IRS دوست آمریکایی‌های متوسط نیست

پس از تحلیف جو بایدن، او به طور قابل توجهی IRS را توسعه داد و برنامه بودجه سال ۲۰۲۴ او با هدف گسترش بیشتر آژانس مالیاتی ایالات متحده است. بایدن اخیراً گفت که مذاکرات جمهوری‌خواهان در مورد سقف بدهی را که برنامه‌های او برای تقویت خدمات درآمد مالیاتی کشور را محدود می‌کند، رد خواهد کرد. پس از اعلام هفته گذشته ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در مصاحبه با بن شاپیرو و دانا لوش نظرات خود را بیان کرد.

 

دسانتیس در طول گفتگوی خود با لوش، هنگامی که مجری برنامه دانا شو در مورد موضع وی در مورد پیشنهادهای مالیاتی مختلف، مانند مالیات مقطوع، جویا شد، با IRS صحبت کرد. دیسانتیس به لوش گفت:

من از همه پیشنهادهای تک نرخی حمایت کرده‌ام. من فکر می‌کنم که آنها پیشرفت بزرگی نسبت به سیستم فعلی خواهند بود. او به مجری برنامه تاکید کرد که وضعیت موجود سازمان امور مالیاتی فاسد است و از تغییر حمایت می‌کند.

 

فرماندار فلوریدا تاکید کرد:

من فکر می‌کنم IRS یک سازمان فاسد است و فکر می‌کنم دوستی برای شهروندان عادی یا مالیات دهندگان نیست، ما به چیزی کاملاً متفاوت نیاز داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا