ران دیسانتیس از طرح حذف IRS حمایت می‌کند

در مصاحبه‌ای این هفته، ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری‌خواه فلوریدا و نامزد ریاست جمهوری، حمایت خود را از حذف چندین آژانس فدرال در صورت پیروزی در انتخابات عمومی فاش کرد. از جمله نهادهایی که او نام برد، وزارت آموزش، بازرگانی و انرژی ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی (IRS) بود.

 

در صورت انتخاب، دولت DeSantis وزارت بازرگانی و انرژی، آموزش و IRS را لغو خواهد کرد

ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری‌خواه فلوریدا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا، در مصاحبه‌ای با مجری تلویزیون فاکس نیوز، مارتا مک کالوم، در روز چهارشنبه، ایده خود را برای ساده‌سازی دولت فدرال از طریق حذف برخی آژانس‌ها به اشتراک گذاشت. دیسانتیس حمایت قاطع خود را از کاهش اندازه کلی دولت ابراز کرد و قصد خود را برای برچیدن چند بخش منتخب در صورت انتخاب رئیس جمهور اعلام کرد.

 

دیسانتیس به مک کالوم گفت:

ما برای بخش‌های آموزش، تجارت، انرژی و IRS ناکارآمد، هزینه می‌کردیم. اگر کنگره برای انجام این کار با من همکاری کند، می‌توانیم اندازه و دامنه دولت را کاهش دهیم.

 

نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری افزود:

اگر کنگره تا این حد پیش نرود، من از این آژانس‌ها برای عقب‌نشینی از ایدئولوژی بیدار شده و علیه چپ‌گرایی استفاده خواهم کرد که می‌بینیم در تمام نهادهای زندگی آمریکایی نفوذ می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا