ران دیسانتیس به رقابت ریاست جمهوری آمریکا ملحق شد

در جریان گفتگوی مجازی با مالک توییتر، ایلان ماسک، در روز چهارشنبه، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، اعلام کرد که کلاه خود را برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ به رینگ پرتاب می‌کند. نامزدهای ریاست جمهوری کنونی عبارتند از دونالد ترامپ، رابرت اف کندی جونیور، نیکی هیلی و ویوک راماسوامی.

 

دیسانتیس آرزوهای ریاست جمهوری را فاش می‌کند

ران دیسانتیس، فرماندار فعلی جمهوری‌خواه فلوریدا، با اعلام نامزدی خود برای انتخابات آینده ایالات متحده، نظر خود را به سمت ریاست جمهوری گذاشته است. دیسانتیس با به چالش کشیدن رهبر فعلی دموکرات‌ها، جو بایدن، جاه‌طلبی‌های سیاسی خود را در یک رویداد توییتر در کنار ایلان ماسک آشکار کرد. دیسانتیس در توییتر بر نیات خود تاکید کرد و اعلام کرد من برای ریاست جمهوری نامزد می‌شوم تا بازگشت بزرگ ما به آمریکا را رهبری کنم.

 

فرماندار فلوریدا نیز ویدئویی را به اشتراک گذاشت که می‌گوید:

مرز ما فاجعه است. جنایت در شهرهای ما هجوم آورده است. دولت فدرال امرار معاش خانواده‌ها را سخت‌تر می‌کند و رئیس جمهور دست و پا می‌زند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا