بازی رولر کوین، درآمد از شبیه ساز استخراج رایگان

بازی RollerCoin

بازی رولر کوین یک بازی شبیه سازی استخراج رایگان است که در آن میتوانید بازی های مختلفی را انجام دهید و کسب درآمد کنید، کسب درآمد از طریق استخراج ارزهای دیجیتال موجود در این بازی است. شروع این بازی رایگان است و می‌توانید با سرمایه گذاری هم در این بازی، میزان درآمد خود را افزایش دهید.

همانطور که اشاره کردیم بازی بر اساس ماینینگ ارز دیجیتال است و شما میتوانید با بازی کردن و به دست آوردن امتیازات لازم، ماینینگ خود در درون بازی را قوی تر کنید یا میتوانید با خرید تجهیزات و تزریق سرمایه قدرت استخراج درون بازی را افزایش دهید و به کسب درآمد بپردازید. در ادامه به بررسی دقیقتر این بازی و موارد مربوط به آن میپردازیم پس تا پایان این مقاله جذاب همراه ما باشید.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

دلیل محبوبیت بازی رولر کوین

دلیل محبوبیت این بازی فضای بازی و راه هایی است که برای کسب درآمد در اختیار کاربران قرار میدهد، در عین سرگرمی شما میتوانید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را استخراج کنید، میزان استخراج به ماینرهایی است که خریداری میکنید و قدرت استخراج شما بستگی دارد. میزان استخراج ارز دیجیتال شما به دستگاه هایی است که در طول بازی تهیه کرده اید یا از طریق تزریق سرمایه خریداری کرده اید.

بازی رولر کوین یک بازی قانونی برای استخراج ارز دیجیتال است که به راحتی از طریق آن میتوانید به کسب درآمد بپردازید و در عین حال سرگرم شوید.

پیشنهاد میشود برای درک بهتر بازی های کسب درآمد از مقاله Play to Earn یا بازی کن پول در بیار چیست؟ بازدید نمائید.

 

شروع بازی RollerCoin

شکی نیست که استخراج بیت کوین و سرگرمی از اصلی ترین دلایل راه‌اندازی این بازی بوده است، در این بازی یک کپی از داده های واقعی و شرایط واقعی استخراج را مشاهده خواهید کرد، یک مرکز مجازی برای استخراج ارز های دیجیتال موجود از جمله بیت کوین که میتوانید به مرور آنرا تجهیز کنید و گسترش دهید.

بازی رولر کوین1

این شبیه سازی به صورت کاملا ساده ساخته شده است تا تمام کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند، با تجهیز به موقع و درست از طریق تزریق سرمایه یا امتیاز هایی که جمع‌آوری کرده اید میتوانید ارز های دیجیتال بیشتری استخراج کنید و درآمد بیشتری داشته باشید، شروع این بازی بسیار ساده میباشد و پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری میتوانید از این بازی کسب درآمد کنید.

 

ثبت نام در بازی RollerCoin

برای شروع بازی نیاز است که ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید، شما میتوانید با اکانت فیس بوک یا ایمیل حساب خود را بسازید، پس از مراجعه به وبسایت Rollercoin.com بر روی قسمت Start Mining کلیک کنید، پس از آن ایمیل و موارد خواسته شده را تکمیل کنید تا حساب شما ایجاد شود. پس از تکمیل ثبت نام شما میتوانید شخصیت داخل بازی را شخصی سازی کنید و پس از شخصی سازی میتوانید به شروع بازی بپردازید.

بازی رولر کوین 2

شروع استخراج

پس ازر انجام موارد بالا میتوانید استخراج بیت کوین را آغاز کنید و به انجام ماموریت ها، مینی بازی های مختلف وکارهایی باعث افزایش قدرت استخراج شما میشود بپردازید، هر چه قدرت استخراج شما بیشتر باشد سهم بیشتری از استخر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ساخت امپراتوری بیت کوین

شما میتوانید با جمع‌آوری ماینر ها از طریق خرید درآمد خود را افزایش دهید، هر چه ماینر با قدرت بیشتری در اختیار داشته باشید میزان پاداشی که دریافت میکنید بیشتر خواهد شد و برای این امر میتوانید به خرید ماینر هایی با قدرت استخراج بیشتر اقدام کنید، با تزریق سرمایه میتوانید ماینر های بهتری به دست آورید تا بتوانید قدرت بیشتری برای استخراج پیدا کنید و درآمد بیشتری از استخراج به داخل بازی به دست آورید.

 

ویژگی های بازی Rollercoin

این بازی دارای ویژگی های جذابی است که باعث محبوبیت آن در بین سرمایه گذاران و کاربران شده است، از جمله این ویژگی ها میتوان به مواردی اشاره کرد به کاربران اجازه کسب درآمد بیشتر را میدهند. در ادامه به بررسی این ویژگی ها میپردازیم.

بازی Rollercoin یک بازی رایگان است یعنی شما میتوانید بدون تزریق سرمایه حساب خود را راه‌اندازی کنید و بازی را آغاز کنید. رابط کاربری این بازی بسیار ساده و کاربر پسند میباشد به نحوی که به راحتی میتوانید از قابلیت های این بازی استفاده کنید و بیت کوین استخراج کنید.

این بازی تحت وب است و نیاز به سخت‌افزار خاصی برای انجام بازی نیست، تنها با اتصال به اینترنت و باز کردن وبسایت این بازی میتوانید به حساب بازی خود دسترسی داشته باشید. مسئله دیگر در مورد این بازی امنیت آن است، این بازی از روش های مختلف امنیتی استفاده میکند تا مطمن شود تمام تراکنش های بازی در امنیت کامل انجام میشوند همچنین از اطلاعات با روش های مختلفی محافظت میشود و این مسئله باعث میشود تا مهاجمان نتوانند اطلاعات کاربران را به سرقت ببرند یا از آنها سو استفاده کنند.

در حین کسب درآمد از این بازی ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید اما جای نگرانی نیست، شما میتوانید با تیم پچشتیبانی ازتباط برقرار کرده و مشکل مورد نظر را مطرح کنید تا در سریع ترین حالت حل شود.

 

دانلود بازی Rollercoin

بازی Rollercoin یک بازی تحت وب بوده و نیاز به سخت‌افزار یا سیستم خاصی برای انجام بازی نمیباشد، شما با اتصال به اینترنت و باز کردن وبسایت مربوط به این بازی میتوانید این بازی را انجام دهید و نیازی به دانلود و نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما نیست زیرا این بازی تحت وب بوده و در وبسایت این بازی اجرا میشود.

 

سایت رولر کوین

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این بازی تحت وب است و شما میتوانید با مراجعه به وبسایت Rollercoin.com به بازی کردن بپردازید. همچنین تمام قسمت های بازی داخل این وبسایت گنجانده شده است و اخبار به روزرسانی ها و فصل های مختلف این بازی از طریق وبسایت آن قابل پیگیری میباشد.

 

افزایش قدرت استخراج در بازی Rollercoin

همانطور که در بالا متوجه شدید بازی رولر کوین یک بازی استخراج و درمورد قدرت و هش ریت است، هر چه مقدار قدرت بیشتر باشد میتوانید ارز دیجیتال بیشتری استخراج کنید. برای افزایش قدرت راه های مختلفی وجود دارد که از آن طریق میتوانید با افزایش قدرت خود میزان استخراج بیت کوین را افزایش دهید. در ادامه به بررسی این روش ها میپردازیم.

 

انجام بازی های داخل Rollercoin

در همان ابتدا اگر برای افزایش قدرت استخراج خود نمیخواهید هزینه کنید میتوانید با انجام بازی های موجود در پلتفرم Rollercoin قدرت استخارج به دست بیاورید. البته قدرت هایی که به دست می آورید دارای محدودیت زمانی است.

بازی رولر کوین 5

از جمله بازی هایی که در این پلتفرم موجود است میتوان به Coinclick، Token Blaster، Flappy Rocket، Cryptonoid، Coinmatch، Crypto Hamster، ۲۰۴۸ Coins و Coin flip اشاره کرد. البته زمانی که شما این بازی ها برنده شوید و بدون اشتباه بازی را به پایان برسانید پاداش خواهید گرفت. تعداد برد هایی که دارید بر مدت زمان قدرتی که در اختیار خواهید داشت تاثیر گذار است، ۲۰ برد در روز به شما سه روز قدرت بیشتر میدهد، ۵۰ برد در روز به شما ۵ روز قدررت بیشتر و ۱۰۰ برد در روز به شمار ۷ روز قدرت بیشتر خواهد داد.

 

خرید ریگ های ماینینگ در بازی رولر کوین

بازی Rollercoin یک بازی کسب درآمد است و شما با انجام بازی میتوانید درآمد کسب کنید. برای کسب قدرت بیشتر برای استخراج میتوانید درآمد به دست آمده را دوباره در بازی هزینه کنید یا علاوه بر این موضوع به سرمایه گذاری در این بازی بپردازید. راه دیگر برای افزایش قدرت استخراج خرید دستگاه های ماینر داخل بازی برای افزایش قدرت استخراج است.

دقیقا همانند زندگی واقعی که میتوان با خرید ماینر مقدار قدرت استخراج را افزایش داد، در داخل این بازی نیز همینطور است، هر ماینر جدید در داخل بازی قدرت شما را برای استخراج افزایش میدهد و این قدرت تا زمانی که ماینر های شما نیاز به سرویس نداشته باشد در همان سطح خواهد ماند. این مسئله نشان میدهد که شما اگر تعداد ریگ های بیشتری داشته باشید میتوانید درآمد غیر فعال کسب کنید. در فروشگاه مربوط به این بازی لیست ماینر ها وجود دارد که شما میتوانید نسبت به هزینه و قدرت ذکر شده، برای خرید اقدام کنید.

بازی رولر کوین 3

 

کسب درآمد در بازی Rollercoin

رولر کوین یک بازی شبیه سازی ماینینگ است، این بازی به شما این امکان را میدهد که با بازی کردن و سرمایه گذاری، ارز های دیجیتال به دست آورید. درست همانند زندگی واقعی، شما با استخراج میتوانید ارز دیجیتال به دست آورید و این ارز دیجیتال به کیف پول درون بازی شما میرود. از بازی کردن نمیتوانید پول زیادی به دست آورید و بهترین راه برای افزایش درآمد، سرمایه گذاری ارز های استخراج شده در درون بازی است تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

از راه های دیگر برای افزایش و کسب درآمد، معرفی بازی Rollercoin و ارسال کد رفرال خودتان به دیگران است، شما با معرفی و ارسال کد رفرال خود به دیگران درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. در صورت ورود کاربر به این بازی با کد رفرال، شما میزان ۲۵ درصد از پاداش ورود به بازی کاربر جدید را دریافت خواهید کرد و میزان ۱۵ در صد ازمبلغ خرید های درون بازی نیز برای شما خواهد بود.

بازی رولر کوین 4

اگر به بازی های کسب درآمد علاقمند هستید پیشنهاد میشود از مقاله بازی Ethermon، به نبرد هیولاها بروید و پول دربیاورید! بازدید نمائید.

 

فروشگاه Rollercoin

فروشگاه رولر کوین مملو از محصولاتی همانند ماینر ها، قفسه های ماینر و قطعات مربوط به آن است که کاربران میتوانند از طریق این فروشگاه این اقلام را برای درون بازی خود خریداری کنند. دارایی های این فروشگاه به کاربران برای پیشرفت سریع تر در این بازی کمک میکند. برای خرید اقلام داخلی این فروشگاه نیاز به ارز حکومتی این بازی Roller Token خواهید داشت و خرید و فروش با ارز دیجیتال دیگری انجام نمیشود.

فروشگاه رولر کوین

 

برداشت پول از بازی رولر کوین

همانند زندگی واقعی که از کیف پولی که به ماینر های شما متصل است، میتوانید ارز دیجیتال برداشت کنید و در درون بازی نیز همینطور است، شما میتوانید با مراجعه به قسمت کیف پول در این بازی از آن برداشت کنید. تراکنش های درون این بازی چه واریز، چه برداشت حدود ۱ الی ۵ روز زمان خواهد برد و این مسئله بستگی به مبلغ و میزان تراکنش های شما دارد، لازم به ذکر است که در هنگام انجام تراکنش از شبکه صحیح استفاده کنید و آدرس صحیح کیف پول را وارد کنید زیرا در صورت اشتباه، تراکنش و پول قابل بازگشت نمیباشد و مبلغ تراکنش از دست رفته است.

 

جمع‌بندی

رابط کاربری بازی رولر کوین بسیار ساده بوده و حالت بازی های اداری سبک قدیمی را دارد، شما با انجام این بازی میتوانید پیشرفت کنید و درآمد خود را به مرور افزایش دهید و از پاداش های مختلف استفاده کنید. این بازی در طی مدت زمان های مشخص فصل هایی از بازی را ارائه میدهد که با انجام ماموریت ها و کارهای خاص در آن دوره یا فصل از بازی میتوانید پاداش ها و جوایز بیشتری کسب کنید یا از قابلیت های بیشتری استفاده کنید.

برای موفقیت بیشتر در این بازی پیشنهاد میشود هر روز بازی های درون آن را انجام دهید، ماینر های خود را روزانه بررسی و شارژ کنید، از رفرال خود برای معرفی و کسب پاداش استفاده کنید و به روز رسانی ها را از وبسایت اصلی پیگیری کنید. در بالا به بررسی بازی رولر کوین و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا