اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

ROLA بهترین اکوسیستم پیش بینی برای کسب درآمد

ROLA، یک پلتفرم جامعه محور برای صنعت کریپتو، به کاربران اجازه می دهد تا در پیش بینی های مبتنی بر هوش مصنوعی در تمام جنبه های بازار شرکت کنند و در عین حال از بینش بازار حتی بالاتر از دانش تحلیلگران حرفه‌ای استفاده کنند. برنامه ROLA به کاربران امکان می دهد تا از بینش بازار استفاده کنند و در عین حال با آرای کاربران بهبود پیدا کنند. بنابراین الگوریتم از سیگنال هایی که از جامعه دریافت می کند بهبود می یابد و در مقابل، پیش بینی های دقیقی را ارائه می دهد. به این ترتیب، ROLA به شدت یک اکوسیستم Predict To Earn را هدایت می کند.

 

آنچه ROLA به جامعه Web3 می آورد

 

جامعه کریپتو شاهد پروژه‌هایی است که توسط یک جامعه اجتماعی قوی و توکنومیک پشتیبانی می‌شوند که در هر چرخه بازار جان سالم به در برده‌اند. یکی از این پروژه‌ها که قرار است وارد اکوسیستم بلاک چین شود، ROLA.ai است.

 

هنگامی که ROLA شروع به توسعه پروژه Web3 خود کرد، اولین چیزی که آنها به آن پرداختند این بود که جامعه محور باشند. اکثر پروژه‌ها پس از ICO موفق، کمتر به جامعه‌ای که تا حد زیادی به موفقیت کمک کرده است، توجه دارند، اما با ROLA، جامعه همیشه در اولویت است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا