هک ۱.۷ میلیون دلاری Rodeo Finance

Rodeo Finance، یک پروتکل بازده اهرمی در Arbitrum، در ۱۰ ژوئیه قربانی یک هک force-investment شد که طبق گزارش‌ها تقریباً ۱.۷ میلیون دلار در آن به سرقت رفت. طبق گزارش Rodeo Finance، تاکنون حدود ۸۱۰,۰۰۰ دلار کشف شده است و برنامه‌هایی برای مسدود کردن وجوه سرقت شده وجود دارد.

 

پروتکل متوقف شده است

Rodeo Finance، یک محصول با بازده اهرمی، اخیراً به آخرین پروتکل مالی غیرمتمرکز (defi) تبدیل شد که پس از سرقت حدود ۱.۷ میلیون دلار در ۱۰ ژوئیه توسط مجرمان، قربانی به اصطلاح هک سرمایه‌گذاری اجباری شد. تا زمانی که یک طرح اصلاحی در کنار مشاوره چندین متخصص امنیتی نهایی و اجرا شود، پروتکل متوقف شده است.

 

Rodeo Finance در بیانیه ۱۱ ژوئیه خود حمله را تایید کرد اما ادعا کرد که ۸۱۰,۰۰۰ دلار را پس گرفته است. طبق این پروتکل، هکرها ۸۳۰,۰۰۰ دلار گرفتند. در همین حال، Rodeo Finance نیز در همین بیانیه توضیح داد که چگونه مجرمان سایبری توانستند این حمله را انجام دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا