اخبار صرافی‌ ها

افزایش ۲۳ درصدی سهام Robinhood

این کارآفرین ارز دیجیتال ۵۶.۲۸ میلیون سهام Robinhood را به قیمت ۶۴۸.۲۹ میلیون دلار به دست آورد. طبق پرونده SEC ایالات متحده، این معامله از طریق Emergent Fidelity Technologies، یک شرکت وابسته به Bankman-Fried انجام شد.

این خرید درست پس از آن اتفاق افتاد که صرافی کریپتو کوین بیس در اوایل این هفته شایعات مربوط به ادغام احتمالی با رابینهود را رد کرد.

علیرغم نتایج ناامیدکننده مالی، رکود بیشتر بازار سهام و شایعات در مورد ورشکستگی احتمالی، مدیران ارشد کوین بیس طی یک تماس تلفنی بیانیه ای ارائه کردند که هیچ تغییر اساسی در مورد خرید یا عدم ادغام با رابینهود برنامه ریزی نمی کنند.

 

به طور خلاصه، اکنون بزرگترین سهام یکی از محبوب ترین و پرهیجان ترین کارگزاران آنلاین ایالات متحده در جیب مدیر عامل FTX است.

 

چرا همه به دنبال رابینهود هستند

Robinhood یک استارت آپ کارگزاری آنلاین است که به کاربران خود اجازه می دهد بدون کمیسیون در بازار تجارت کنند.

سهولت استفاده از آن دسترسی افراد عادی به تجارت را ساده کرده است. ثبت نام از راه دور سریع و عدم وجود کارمزد و کمیسیون منجر به این واقعیت شد که سرمایه گذاران فاقد صلاحیت به بازار هجوم آوردند.

مخاطبان اصلی این استارت آپ هزاره ها هستند که میانگین سنی مشتریان آن ۳۱ سال است و تقریباً برای نیمی از آنها، Robinhood اولین پلتفرم سرمایه گذاری در زندگی آنها بود.

محبوبیت رابینهود در طول قرنطینه ظاهر شد که مردم را در خانه محبوس نگه داشت. در چهار ماه اول سال جاری، این اپلیکیشن بیش از سه میلیون مشتری جدید به دست آورد و اکنون در مجموع بیش از ۱۳ میلیون مشتری وجود دارد. سپس حماسه کاربران Reddit وجود داشت که از Robinhood به عنوان پلت فرم اصلی خود برای پمپاژ و تخلیه سهام استفاده می کردند، که باعث فشار کوتاه مدت صندوق های تامینی و سپس سردردهای متعدد در این فرآیند شد.

از ماه می ۲۰۲۲، رابینهود با کاهش قابل توجهی در درآمد خالص و کاهش فعالیت های تجاری مواجه شده است. با این وجود، کارگزار نیروی هزاره به طرح و توسعه ادامه داد و حتی تراست های ارزهای دیجیتال را از Grayscale بر اساس بیت کوین و اتریوم فهرست کرد.

مدیر عامل FTX با به دست آوردن سهام باید پایداری و قابلیت اطمینان بیشتری را برای پروژه به ارمغان آورد و سپس قطعاً منجر به بهبود شاخص های کلیدی خواهد شد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا