رابینهود همچنان در حال بررسی ارزهای دیجیتال خود است

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی‌های بزرگ دارایی‌های دیجیتال را مورد بررسی قرار داد، رابینهود در حال بررسی لیست ارزهای دیجیتال خود است. در شکایت علیه Binance و Coinbase، رگولاتور ادعا می‌کند که تعدادی از توکن‌های لیست شده توسط پلتفرم‌های معاملاتی، اوراق بهادار ثبت نشده هستند.

 

رابینهود لیست ارزهای دیجیتال را در بحبوحه سرکوب صرافی‌های پیشرو ایالات متحده بررسی می‌کند

کارگزار آنلاین مستقر در ایالات متحده، Robinhood Markets، به دنبال تصمیم کمیسیون SEC برای سرکوب بایننس، بزرگترین صرافی کریپتویی جهان و کوین بیس، پیشروترین صرافی دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده، به عرضه سکه‌های دیجیتال خود نگاهی انداخته است.

 

به نقل از بلومبرگ، دان گالاگر، مدیر ارشد انطباق حقوقی و امور شرکتی شرکت، گفت:

شرکت خدمات مالی به طور فعال در حال بررسی تحلیل‌های تنظیم‌کننده است تا مشخص کند که در صورت وجود چه اقداماتی باید انجام دهد.

 

گالاگر که یک کمیسر سابق SEC است، زمانی که در کنگره در برابر کمیته کشاورزی مجلس در جلسه‌ای که به دارایی‌های دیجیتال اختصاص داشت شهادت داد، این اقدام را اعلام کرد. اپلیکیشن Robinhood معاملات ارزهای دیجیتال را در کنار سهام و صندوق‌های قابل معامله در بورس تسهیل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا