هشدار رابرت کیوساکی درباره وضعیت فعلی جهان

رابرت کیوساکی نویسنده پدر پولدار پدر فقیر درباره هرج و مرج اقتصادی، شروع جنگ، تورم شدید و افزایش گرسنگی هشدار داده است. او در مورد دلارزدایی در مقیاس عظیم تاکید کرد این سلاحی است از دلار آمریکای ما در برابر جهان. همه چیز در حال حاضر به سرعت در حال سقوط است.

 

رابرت کیوساکی در مورد دلارزدایی در مقیاس عظیم

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، با پیش‌بینی‌های وحشتناک‌تر در مورد اقتصاد ایالات متحده، دلار و هرج و مرج اقتصادی جهانی بازگشته است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی در جریان برنامه رادیویی پدر ثروتمند خود که هفته گذشته پخش شد، با اندی شکتمن، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری فلزات گرانبها مایلز فرانکلین، درباره دلارزدایی صحبت کرد.

 

Schectman با برجسته کردن وقایع اخیر که به آنچه وی به عنوان دلارزدایی در مقیاس وسیع توصیف کرد، از جمله دیدار بین امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه و شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، آغاز کرد، تاکید کرد:

وقتی متحدان ما در حال شکستن رتبه هستند، به اعتقاد من، به طرز فوق‌العاده‌ای کارها را تسریع می‌کند.

 

کیوساکی موافق بود و اظهار داشت:

این سلاحی است از دلار آمریکای ما در برابر جهان و جهان در حال حاضر از آن عصبانی است. همه چیز در حال حاضر به سرعت در حال سقوط است. سریعتر از آنچه فکر می‌کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا