رابرت کیوساکی هشدار داد که دلار آمریکا مرده است

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، هشدار داده است که دلار آمریکا خواهد مرد. او انتظار دارد کشورهای بریکس (برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی) ارزی با پشتوانه طلا راه‌اندازی کنند که دلار را از بین ببرد. این نویسنده مشهور همچنین تاکید کرد که دلار آمریکا به خانه‌ها سرازیر می‌شود و تورم از سقف می‌گذرد.

 

رابرت کیوساکی در مورد مرگ دلار آمریکا

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر، ارز پیشنهادی بریکس و تاثیر بالقوه آن بر دلار آمریکا را بررسی کرده است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است. کشورهای بریکس شامل برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی هستند.

 

انتظارات در مورد ارز جدید بریکس پس از گزارش خبرگزاری روسی RT که حاکی از آن است که بلوک اقتصادی بریکس در حال آماده شدن برای معرفی ارزی با پشتوانه طلا است، افزایش یافته است و انتظار می‌رود که در جریان اجلاس سران رهبران که قرار است در اوت برنامه‌ریزی شده است، اعلامیه رسمی ارائه شود. با این حال، هیچ یک از مقامات بریکس در مورد ارز جدید اعلامی نکرده اند و هیچ تاییدی مبنی بر پشتوانه طلایی آن وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا