صحبت‌های رابرت کیوساکی درباره رکود اقتصادی

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، روشی بسیار ساده برای بیان اینکه آیا یک اقتصاد در رکود است یا خیر، به اشتراک گذاشته است. نویسنده مشهور ادعا کرد در مورد آیا ما در رکود هستیم یا نه پاسخ ساده است.

 

رابرت کیوساکی درباره چگونگی تشخیص اینکه در رکود هستیم

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، توضیح داده است که چگونه می‌توان تشخیص داد که اقتصاد در رکود است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز پنجشنبه در توییتی نوشت:

در مورد آیا ما در رکود هستیم یا نه، پاسخ ساده است. اگر همسایه شما شغلش را از دست بدهد، اقتصاد در رکود است و شما هم شغلتان را از دست می‌دهید.

 

نویسنده مشهور بارها در مورد رکود هشدار داده است. او در ژانویه گفت ما در یک رکود جهانی هستیم و نسبت به ورشکستگی‌های فزاینده، بیکاری و بی‌خانمانی هشدار داد. کیوساکی همچنین در مورد افسردگی ابراز نگرانی کرده است. در ماه فوریه، او پیش‌بینی کرد که یک تورم بزرگ در راه است و یک رکود ممکن است اتفاق بیفتد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا