رابرت کندی جونیور خواهان کمیسیونرهای دوستدار کریپتو

رابرت کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده می‌گوید که نمی‌خواهد افراد ضد کریپتویی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) حضور داشته باشند. او همچنین از نهاد تنظیم‌کننده اوراق بهادار به دلیل حمایت از بانک‌ها به جای مردم آمریکا انتقاد کرد. نامزد ریاست جمهوری گفت کاری که آنها انجام می‌دهند مبهم است، شفاف نیست و شفافیت را برای سیستم ما به ارمغان نمی‌آورد.

 

رابرت کندی جونیور نسبت به کریپتو مصمم است

رابرت اف کندی جونیور نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده ضمن انتقاد از رویکرد نظارتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نسبت به صنعت ارزهای دیجیتال در مصاحبه با Thestreet که روز جمعه منتشر شد، تحسین خود را از بیت کوین ابراز کرد. RFK جونیور برادرزاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق ایالات متحده و پسر رابرت اف کندی، دادستان کل سابق ایالات متحده است.

 

کندی با به اشتراک گذاشتن قصد خود برای معرفی افراد دوستدار کریپتو به SEC در صورتی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود، اظهار داشت:

من افرادی را در کمیسیون SEC نمی‌خواهم که مخالف کریپتو باشند. حداکثر، آنها باید بی‌طرف باشند و ما باید افرادی را در آنجا داشته باشیم که از جامعه کریپتو هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا