هشدار رابرت کندی جونیور درباره بحران بزرگ اقتصادی

رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، هشدار داده است که فروپاشی بانکی سر یک بحران بزرگ اقتصادی است و تاکید کرد که فقط بانک‌ها نیستند. او همچنین پیشنهاد مالیات بر ماینینگ کریپتو رئیس جمهور جو بایدن را مورد انتقاد قرار داد. کندی تاکید کرد این یک اشتباه است که دولت ایالات متحده صنعت را متوقف کند و نوآوری را به جای دیگری هدایت کند.

 

بحران بزرگ اقتصادی در پیش روست

رابرت اف کندی جونیور که ماه گذشته مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود را آغاز کرد، این هفته چندین هشدار درباره وضعیت اقتصاد ایالات متحده، بحران بانکی و پیشنهاد مالیات بر ماینینگ ارز دیجیتال جو بایدن صادر کرد. او برادرزاده رئیس جمهور جان اف کندی و پسر دادستان کل ایالات متحده رابرت اف کندی است.

 

در ابتدا، کندی در مورد یک بحران بزرگ اقتصادی هشدار داد. او روز سه‌شنبه در توییتی نوشت:

فروپاشی بانکی سر یک بحران بزرگ اقتصادی است. فقط بانک‌ها درگیر این وضعیت نیستند.

 

فرصت‌های شغلی برای سومین ماه متوالی کاهش یافت. سفارشات کارخانه‌های اصلی برای دومین ماه متوالی کاهش یافت. تورم طبقه متوسط و کارگر را نابود می‌کند. ما باید توجه خود را به بازسازی کشورمان معطوف کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا