وعده انتخاباتی بیت کوین رابرت کندی جونیور

رابرت اف کندی جونیور (RFK Jr) نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده قول داده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، حق شما در استفاده و نگهداری بیت کوین مصون از تعرض است. بیت کوین نه تنها سنگری در برابر تمامیت خواهی و دستکاری عرضه پول ما است، بلکه راه را به سوی آینده‌ای نشان می‌دهد که در آن نهادهای دولتی شفاف‌تر و دموکراتیک‌تر باشند.

 

وعده بیت کوین رابرت اف کندی جونیور

رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده (RFK Jr) در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، در مورد بیت کوین قول داده است. کندی پسر دادستان کل سابق و سناتور رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق ایالات متحده است.

 

RFK جونیور روز سه‌شنبه توییت کرد:

به عنوان رئیس جمهور، مطمئن خواهم شد که حق شما برای استفاده و نگهداری بیت کوین مصون از تعرض است.

 

وی افزود:

بیت کوین نه تنها سنگری در برابر تمامیت خواهی و دستکاری عرضه پول ما است، بلکه راه را به سوی آینده‌ای نشان می‌دهد که در آن نهادهای دولتی شفاف‌تر و دموکراتیک‌تر باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا