رابرت کندی جونیور ۲۵۰۰۰۰ دلار بیت کوین دارد

بر اساس گزارشی که روز جمعه منتشر شد، رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا، بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار بیت کوین (BTC) دارد. این دارایی‌ها با اظهارات او در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در ماه می، جایی که کندی ادعا کرد سرمایه‌گذار نیست، تناقض دارد. مدیر مبارزات انتخاباتی کندی معتقد است که کسب بیت کوین پس از اظهارات نامزد در ماه می رخ داده است.

 

ثروت بیت کوین رابرت کندی جونیور فاش شد

سوابق مالی کشف‌شده توسط CNBC نشان می‌دهد که رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات‌ها در رقابت با جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، بیت کوینی به ارزش بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار دارد که معادل ۳.۳۱ تا ۸.۲۷ بیت کوین است. طبق گزارش CNBC، کندی، پسر سناتور سابق رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی، رئیس جمهور سابق، ظاهراً با اظهارات قبلی خود در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی مخالفت کرد.

 

کندی در آن زمان اظهار داشت من سرمایه‌گذار نیستم و برای مشاوره سرمایه‌گذاری اینجا نیستم و همچنین به مخاطبان اطلاع داد که کمپین ۲۰۲۴ او کمک‌های مالی بیت کوین را خواهد پذیرفت. با توجه به سوابق مالی، نامزد ریاست جمهوری در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳، بیش از یک ماه پس از کنفرانس، مدارک را تکمیل کرد. پس از انتشار مقاله CNBC، دنیس کوچینیچ، مدیر کمپین کندی، به نشریه اطلاع داد که بیت کوین پس از کنفرانس به دست آمده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا