تمجید رابرت اف کندی جونیور از بیت کوین

پیش از روی صحنه رفتن در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی، رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، بر ماهیت دموکراتیک بیت کوین تأکید کرد و آن را تمرینی در دموکراسی نامید. علاوه بر این، کندی در طول حضور خود در فلوریدا فاش کرد که کمپین او بیت کوین را برای مشارکت‌های سیاسی می‌پذیرد.

 

رابرت اف کندی جونیور اکنون رمزارزهای پیشرو را برای مشارکت در کمپین می‌پذیرد

رابرت اف کندی جونیور، یک دموکرات که جو بایدن، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را به چالش می‌کشد، اعلام کرد که کمپین او از اهدای بیت کوین (BTC) استقبال می‌کند. در این کنفرانس، کندی بر ارتباط شناخته شده بین بیت کوین و ستون‌های دموکراسی و آزادی تاکید کرد. در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور، او متعهد شد اطمینان حاصل کند که ایالات متحده قطب جهانی بیت کوین باقی می‌ماند.

 

بسیاری از شرکت‌کنندگان در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ اظهارات کندی را تایید کردند. یکی از افراد در توییتر نوشت:

گوش دادن به صحبت‌های کندی در مورد اینکه چگونه ریاست جمهوری او جایگاه بیت کوین را در دفاع از آزادی‌های مدنی کشور تضمین می‌کند، واقعاً سورئال است.

 

کندی قبل از سخنرانی اصلی خود گفت:

همه به بیت کوین علاقه زیادی دارند نه فقط به این دلیل که یک ارز است، بلکه به این دلیل که تمرینی برای دموکراسی است.

 

کندی اخیراً نسبت به خطرات احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) هشدار داده است. در پی این اظهارات، وی با تاکید بر اینکه فقط بانک‌ها نیستند، هشدار داد که آمریکا ممکن است با بحران شدید اقتصادی مواجه شود. در بیت کوین ۲۰۲۳، کندی بر تمرکززدایی تمرکز کرد و در مورد اینکه چگونه مردم امروز می‌بینند که سیستم بیش از حد متمرکز ما چقدر شکننده است، اظهار نظر کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا