رابرت اف کندی جونیور از بیت کوین حمایت می‌کند

کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده رابرت اف کندی جونیور در مصاحبه‌ای با نیویورک پست در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳ صحبت کرد و در مورد طیف گسترده‌ای از موضوعات از جمله واکسن و بیت کوین بحث کرد. کندی اظهار داشت که اگر رئیس جمهور شود، مطمئن خواهد شد که ایالات متحده سیاست‌هایی را که از بیت کوین و آزادی تراکنش حمایت می‌کند حفظ می‌کند.

 

رابرت اف کندی جونیور از رسانه‌های اصلی که اصرار دارند ضد واکسن بوده است، انتقاد می‌کند

روز پنجشنبه، رابرت اف کندی جونیور، پسر دادستان کل و سناتور سابق ایالات متحده، رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، درباره چند موضوع خاص با لیدیا مونیهان از نیویورک پست گفتگو کرد. کندی اخیراً به دنبال چالشی از پادکست جو روگان با دانشمند ساکن هیوستون پیتر هوتز برای بحث واکسن با کندی مورد توجه قرار گرفته است. این وضعیت زمانی تشدید شد که ایلان ماسک، مالک توییتر و مدیر اجرایی تسلا، توییت کرد که هوتز از یک بحث عمومی می‌ترسد، زیرا می‌داند که اشتباه می‌کند.

 

در مصاحبه با مونیهان، نامزد دموکرات ریاست جمهوری تاکید کرد که او یک ضد واکسن نیست، اصطلاحی که به طور گسترده برای توصیف افراد بدبین به واکسیناسیون از جمله واکسن‌های جدید کووید-۱۹ استفاده می‌شود.

 

کندی روز پنجشنبه تاکید کرد:

من هرگز ضد واکسن نبوده‌ام و نیستم. من همیشه گفته‌ام که طرفدار واکسن‌های ایمن و علم قوی و طرفدار آژانس‌های نظارتی هستم که عاری از تضاد منافع و درگیری‌های مالی با صنعت داروسازی هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا