ریچی تورس خواستار بررسی مجوز Prometheum است

ریچی تورس، نماینده ایالات متحده، خواستار تحقیق در مورد مجوز کارگزاری با هدف ویژه (SPBD) است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به Prometheum، یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال، داده شده است. تورس در دو نامه ارسال شده به بازرس کل ایالات متحده، ژن دودارو و بازرس کل SEC، دبورا جفریس، خواستار تحقیق در مورد معاملات پشتیبان است که ظاهرا میان کمیسیون SEC و Prometheum میانجیگری شده است.

 

ریچی تورس، نماینده ایالات متحده، درخواست تحقیق در مورد مجوز Prometheum را دارد

ریچی تورس، نماینده ایالات متحده در نیویورک، خواستار تحقیقات رسمی در مورد مجوزهایی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به Prometheum، یک پلتفرم معاملاتی دارایی‌های دیجیتالی که تورس می‌گوید دارایی‌های دیجیتالی معامله نمی‌کند داده است.

 

در ۱۳ ژوئیه، تورس دو نامه به ژن دودارو، بازرس کل ایالات متحده و دبورا جفری، بازرس کل SEC ارسال کرد تا درخواست بررسی مستقل در مورد عدم موفقیت SEC در ارائه مسیری عملی برای ثبت نام صرافی‌های کریپتویی و همچنین در مورد معاملات پشتیبان ادعایی کند که آژانس با Prometheum واسطه شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا