اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهان

خطرات امنیت بازنشستگی آمریکایی ها!

وزارت کار ایالات متحده نگرانی های جدی در مورد سرمایه گذاری Fidelity دارد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد بیت کوین را در حساب های ۴۰۱ (k) خود برای پس انداز بازنشستگی قرار دهند. یکی از مقامات وزارت کار گفت که این امر امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را به خطر می اندازد و تاکید کرد که ارزهای رمزنگاری شده می توانند خطرات جدی برای پس انداز بازنشستگی ایجاد کنند.

 

نگرانی شدید وزارت کار ایالات متحده در مورد پیشنهاد Fidelity Bitcoin 401 (k)

وزارت کار ایالات متحده به شدت نگران پیشنهاد جدید Fidelity Investments است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا ۲۰٪ از پس انداز و مشارکت خود را در بیت کوین (BTC) بگذارند. ۴۰۱ (k) یک طرح پس انداز در ایالات متحده است که دارای مزایای مالیاتی به عنوان انگیزه ای برای سرمایه گذاری برای بازنشستگی است.

علی خاور، معاون سرپرست اداره امنیت مزایای کارکنان وزارت کار، روز جمعه در مصاحبه با وال استریت ژورنال گفت:

ما نگرانی شدیدی نسبت به کاری که Fidelity انجام داده است داریم.

 

خاور توضیح داد:

وزارت کار معتقد است که Fidelity به پس انداز کنندگان اجازه می دهد بیت کوین را در حساب های ۴۰۱(k) خود قرار دهند، که این امر امنیت بازنشستگی آمریکایی ها را به خطر می اندازد.

 

این مقام گفت که او ارزهای دیجیتال را یک سفته بازی می داند. خاور در ماه مارس یک پست وبلاگی در وب‌سایت وزارت کار نوشت و نگرانی‌هایی را در مورد برنامه‌های بازنشستگی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطرح کرد. وی به تفصیل گفت:

وزارت کار ایالات متحده نگرانی های جدی در مورد تصمیمات برنامه هایی دارد که مشارکت کنندگان را در معرض سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای دیجیتال یا محصولات مرتبط مانند NFT ها، سکه ها و دارایی های کریپتو قرار می دهد.

 

او توضیح داد:

ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند خطرات جدی برای پس‌اندازهای بازنشستگی ایجاد کنند و به چالش‌های ارزش‌گذاری، نوسانات قیمت و چشم‌انداز نظارتی در حال تحول اشاره کرد.

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا