ریسک تسلط لیدو به بازار ETH افزایش میابد

ادامه سرکوب صرافی‌های ارز دیجیتال و خدمات آن‌ها در آمریکا می‌تواند خطرات را در اکوسیستم سهام اتریوم افزایش دهد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده متقاعد شده است که تمام دارایی‌های دیجیتال به غیر از بیت کوین، اوراق بهادار هستند. آخرین جنگ آن در صرافی‌های کریپتویی شامل سرویس‌های سهامداری است که تنظیم‌کننده به دنبال تعطیل کردن آن‌ها است. این می‌تواند ETH سهامدار بیشتری را از صرافی‌ها و به سمت ارائه‌دهنده سهامداری اتریوم پیشرو در بازار، Lido، سوق دهد. این ممکن است خوب به نظر برسد، اما خطرات قابل توجهی برای اکوسیستم اتریوم به همراه دارد.

 

خطرات لیدو افشا شد

Lido خدمات استکینگ را برای اتریوم به عنوان جایگزینی برای خود سهامداری ارائه می‌دهد که بسیار فنی است و شامل مبادلاتی است که کمیسیون‌های قابل توجهی دریافت می‌کنند.

 

این شرکت با ۷.۱۸ میلیون ETH سهام یا ۳۶٪ از کل ۱۹.۶ میلیون سهام به سرعت به رهبر بازار تبدیل شده است.

 

در ۱۳ ژوئن، حامیان اتریوم در Bankless زنگ خطر را برای Lido به صدا درآوردند و خواستار جلوگیری از تسلط آن بر سهام ETH شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا