افزایش ارزش NFTهای دونالد ترامپ

پس از اینکه چهل و پنجمین رئیس جمهور سابق ایالات متحده، دونالد ترامپ مجموعه کارت‌های معاملاتی توکن غیرمثلی (NFT) خود را رونمایی کرد، NFT‌های ترامپ ظرف چند ساعت پس از اعلام به فروش رسید. آمارهای Opensea، سه روز پس از فروش، نشان‌می‌دهد که ارزش کف مجموعه کارت معاملاتی ترامپ NFT اکنون ۰.۴۹ اتر یا تقریباً ۵۷۸ دلار است.

 

NFTهای ترامپ به فروش می‌رسند، کارت‌ها چهار برابر در Opensea ارزش دارند، مفسران سیاسی چپ‌گرا خشمگین هستند

دونالد ترامپ زمانی در سال ۲۰۱۹ گفت که طرفدار بیت کوین (BTC) نیست و امروز رئیس جمهور سابق از فناوری بلاکچین برای انتشار کارت‌های معاملاتی NFT خود استفاده کرده است. مجموعه ۴۵,۰۰۰ کارتی شامل تصاویر ترامپ با لباس سوپرمن، فضانورد، گاوچران و بسیاری طرح‌های دیگر است. با این حال، اتهاماتی وجود دارد مبنی بر اینکه تیم پشت NFTهای ترامپ از تصاویر استوک شاتر استوک استفاده کرده و واترمارک‌های شاتر استوک را روی عکس‌های NFT گذاشته اند.

 

بیشتر بدانید: NFT چیست؟

 

علی‌رغم ادعاها، کارت‌های NFT ترامپ بسیار محبوب بوده‌اند و در ۲۴ ساعت گذشته، آمار cryptoslam.io نشان می‌دهد که مجموعه ترامپ پس از Bored Ape Yacht Club (BAYC) دومین مجموعه بزرگ در فروش است. فروش NFT ترامپ در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰.۱۹ درصد افزایش یافته و ۳,۵۹۷,۲۵۱ دلار فروش داشته است. ۳.۵ میلیون دلار فروش در ۴۷۴۹ تراکنش و ۱۸۳۹ خریدار و ۲۱۵۵ فروشنده بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا