اخبار آلت‌کوین‌ها

صحبت های مشاور ریپل در مورد پرونده ریپل

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، کمیسیون SEC را در مورد “دورویی” آن فراخوانده است. آلدروتی با توجه به مورد دیگری قبل از ریپل، از تنظیم کننده انتقاد می کند و بیان می کند که “نفاق آن خیره کننده بود.”

با توجه به آنچه سال ۲۰۲۲ به ارمغان می آورد، مشاور عمومی Ripple قبلاً اظهار داشت که امسال سالی خواهد بود که در آن تمام توجهات به قانون ارزهای دیجیتال معطوف خواهد شد و آینده صنعت در خط است. در سال گذشته، ارزش صنعت ارزهای دیجیتال تقریباً چهار برابر شد و در عین حال به نقاط عطف پذیرش کلیدی نیز دست یافت.

اگرچه نوآوری در فناوری اغلب با خصومت مواجه می‌شود، او ادامه داد که رقبای اقتصادی خارج از ایالات متحده به سرعت از دارایی‌های دیجیتال، پرداخت‌های بی‌درنگ مبتنی بر بلاک چین و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) استفاده می‌کنند.

 

در آخرین به‌روزرسانی‌ها در پرونده ریپل، SEC پاسخی را برای حمایت از نامه‌ای که در اواخر آوریل ارسال شده بود، ارائه کرده است، جایی که اصرار داشت ایمیل‌های Hinman با امتیاز وکیل-مشتری محافظت می‌شوند. آخرین پاسخ به متهمان ریپل بیان کرد که ویلیام هینمن، مقام سابق SEC از وکلای SEC مشاوره حقوقی دریافت کرده است و بنابراین، اسناد با امتیاز وکیل-موکل محافظت می شوند و نمی توانند در دادگاه ارائه شوند.

 

ریپل که از شکایت جاری دلسرد نشده، به همکاری با FINCI، یک پلتفرم آنلاین مستقر در لیتوانی برای انتقال وجه پرداخته است. با به ثمر رساندن این مشارکت، ریپل قصد دارد با استفاده از پلتفرم ODL خود، که توسط XRP قدرت می گیرد، یک کریدور پرداخت ایجاد کند تا مشتریان FINCI بتوانند از اروپا به مکزیک پول ارسال کنند (پرداخت های تجاری به کسب و کار).

شبکه ODL ریپل در حال حاضر ۲۲ کشور و مقصد را شامل می شود، از جمله مکزیک، ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و فیلیپین.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا