تحلیل هفتگی ریپل(XRP) ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل در حال حاضر به مهم‌ترین محدوده تاریخی خود رسیده است. با کمی دقت به نمودار قیمتی خواهید دید که سطح استاتیک فعلی به‌‌نوعی نمودار به دو قسمت بالا و پایین آن تقسیم کرده است. احتمال اینکه این سطح حمایتی به وظیفه خود عمل کند و مانع از ریزش بیشتر بازار شود وجود دارد. اما شکست این سطح و تثبیت قیمت ریز آن می‌توان شروع کننده روند نزولی جدیدی شود. تا این لحظه ریپل موفق به توقف نزول شده اما همچنان نشانه‌هایی از صعود در آن دیده نمی‌شود.

 

نمودار روزانه ارز ریپل
نمودار روزانه ارز ریپل

 

خروج از خط روند نزولی در تایم فریم روزانه می‌توانید تایید اصلی برای روند صعودی ریپل باشد.

نمودار هفتگی رمز ارز ریپل

در نمای هفتگی یک کانال صعودی در ریپل می‌توان پیدا کرد. در حال حاضر ریپل در محدوده کف کانال در حال کف‌سازی بوده و با توجه به کانال احتمال صعود ریپل وجود دارد. هرچند طبق سناریو نمایش‌داده شده، انتظار یک کف‌سازی میان‌مدتی قبل از صعود نیز وجود دارد. در هرحال در صورتی ثبات بیت کوین می‌توان به صعود ریپل امیدوار بود.

 

تایم فریم هفتگی ریپل
تایم فریم هفتگی ریپل

اندیکاتور RSI در رمز‌ارز ریپل نیز مدت‌هاست درگیر یک روند نزولی شده است. در حال حاضر RSI زیر محدوده ۵۰ و خط روند نزولی در حال نوسان است. درصورت مشاهده واگرایی‌ در RSI هفتگی یا خروج از خط روند نزولی اندیکاتور می‌توان اولین سیگنال‌های صعود ریپل را دریافت کرد.

 

پیشنهاد

در حال حاضر ریپل در محدوده مناسبی برای خرید وجود دارد. اما همانطور که می‌دانید هرچیزی در بازار محتمل است، پس مدیریت سرمایه مهم‌ترین اصل ماندگاری در بازار بوده و هست. اگر قصد خرید ریپل را دارید، بهترین راهکار خرید پله‌ای است. محدوده فعلی برای خرید پله اول مناسب است و در صورت وقوع ریزش بیشتر می‌توانید قیمت‌های پایین‌تر را شکار کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا