تحلیل هفتگی ریپل (XRP) ۹ خرداد ۱۴۰۱

ریپل با ریزش‌های فراوان خود در هفته‌های گذشته، بلاخره به حمایت کلیدی خود در محدوده‌های قیمتی ۰.۴۰ سنت رسید. این محدوده می‌تواند کف قیمتی ریپل را تشکیل دهد. هرچند هنوز زود است که بخواهیم در مورد کف قطعی ریپل صحبت کنیم. با این‌حال انتظار داریم رپیل نیز مانند دیگر رمز‌ارز‌های بزرگ بازار در این محدوده قیمتی ریزش خود را متوقف کند.

 

نمای روزانه ریپل
نمای روزانه ریپل

 

اندیکاتور MACD در موقعیت خوبی قرار دارد. مکدی در کف‌ترین حالت خود کراس صعودی ایجاد کرده و هیستوگرام آن نیز به سمت سبز شدن تمایل پیدا کرده است.

اندیکاتور RSI نیز در آخرین موج خود با نمودار قیمتی واگرایی ایجاد کرده است. این واگرایی می‌تواند به پایان نزول ریپل و ورود آن به فاز کف‌ سازی کمک کند.

حمایت‌ها : ۳۷ تا ۴۰ سنت – ۲۷ سنت

مقاومت‌ها : ۵۱ و ۷۲ سنت

 

  • مدیریت سرمایه و خرید پله‌ای از مهم‌ترین المان‌های ماندگاری در بازار است.
  • از عجله برای سرمایه‌گذاری خود داری‌ کنید و منتظر سیگنال‌های بازار بمانید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا