تحلیل ریپلتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، قدرت نمایی خرس‌ها، ۸ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل که چیزی در حدود ۲۰ روز در تلاش بود تا از سد مقاومت کلیدی خود گذر کند، بالاخره این جنگ را شکست خورد و با ریزش مواجه شد. ریزشی که می‌تواند ریپل را تا سطح حمایت کانال رنج خود برساند. از ماه‌ها پیش، پیش‌بینی کرده بودیم، ریپل برای مدت نسبتا طولانیی در این کانال ساید حرکت کند. این کف‌سازی هرچه بیشتر طول بکشد صعود‌های آینده قوی‌تر خواهد شد. هم‌اکنون قیمت ریپل در حدود ۰.۳۳ دلار بوده و از سقف قبلی خود ۱۳ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل ریپل برای مشاهده جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

همانطور که گفتیم انتظار داریم این ریزش تا کف کانال ساید که محدوده قیمتی ۲۷ تا ۲۸  سنت را نشان می‌دهد، ادامه داشته باشد. همچنین انتظار داریم این سطح کف نهایی ریپل باشد. اگر نگاهی به چارت و قدرت کندل‌های قرمز داشته باشید می‌بینید که این سناریو دور از ذهن نیست!

 

نمودار روزانه ریپل
نمودار روزانه ریپل

 

اگر ریپل بتواند این کانال ساید را حفظ کند و کف‌سازی خود را همین محدوده انجام دهد. این حرکت سناریو خوبی نسبت به بازار خرسی و اوضاع اقتصادی جهان به حساب میاید. همچنین با ادامه این حرکت ساید فروشندگان بازار را ترک کرده و خریداران تازه‌نفس پا به میدان می‌گذارند. این اتفاق می‌تواند در آینده صعود‌های قدرتمندی را رقم زند.

اندیکاتور RSI نیز با قدرت نزولی بالایی همراه است. تمامی حمایت‌ها و سطوح مهم شکسته شده و مامنتوم نزولی بالاست. این نشانه به ادامه نزول تا حمایت مهم ۲۷ سنت کمک خواهد کرد.

  • اگر قصد خرید ریپل را دارید، بهتر است صبر کنید. با ادامه نزول فرصت‌های بهتری برای سرمایه‌گذاری پدید خواهد آمد.
  • همواره به یاد داشته باشید مدیریت ریسک و سرمایه راز ماندگاری در بازار مالی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا