تحلیل ریپل، بازیابی نسبی قیمت، ۶ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل ریپل هفته گذشته، با واکنش قیمت به کف حمایتی خود در قیمت ۳۰ سنت مواجه شدیم. طبق تحلیل انتظار یک رشد نسبی و بازیابی قیمت از این ارز دیجیتال داشتیم که اتفاق افتاد. حال این ارز دیجیتال به محدوده مقاومتی خود در محدوده ۳۷ سنت رسیده و به آن واکنش داده است.

آیا ریپل از سد این مقاومت خواهد گذشت؟ یا باری دیگر برای امتحان حمایت ۳۰ سنت نزول خواهد کرد؟

 

تایم فریم روزانه ریپل
تایم فریم روزانه ریپل

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید. ریپل به اولین مقاومت خود رسیده و به آن واکنش داده است. احتمال شکسته شدن مقاومت ۳۷ سنت و تثبیت بالای آن برای ریپل وجود دارد. این سناریو بسیار به بازیابی بیشتر قیمت کمک می‌کند. اما اگر مقاومت به وظیفه خود عمل نکند ریزش تا امتحان دوباره حمایت ۰.۳۰ سنت اتفاق خواهد افتاد.

اندیکاتور RSI نیز یک واکنش کوچک به سطح ۵۰ نشان‌داده که می‌تواند شروع ریزش تا حمایت‌های پایین‌تر باشد.

  • اگر هنوز ریپل ‌نخریده‌اید و قصد خرید دارید، بهتر است صبرکنید تا تکلیف قیمت با مقاوت رو‌به‌رو مشخص شود.
  • اگر در قیمت‌های پایین‌تر این ارز دیجیتال را خریده اید، می‌توانید مقداری از آن را بفروشید تا در صورت ریزش از بازار نوسان بگیرید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا