تحلیل ریپلتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل ریپل، جهش ناگهانی قیمت، ۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل بر خلاف کلیت بازار که با ریزش همراه هستند، با رشدی ناگهانی مواجه شده است. ریپل کانال خنثی خود را شکسته و به سمت خط روند نزولی خود حرکت کرده است. احتمالا در هفته پیش‌رو، ریپل با اصلاح و کاهش قیمت همراه باشد. به هر حال اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۴۰ سنت نگهدارند این ارز دیجیتال روز‌های بهتری را تجربه خواهد کرد. هم‌اکنون قیمت ریپل در حدود ۰.۴۷ سنت معامله می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر با تحلیل ریپل همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال ریپل

همانطور که گفتیم با وجود این جهش ناگهانی و خروج از کانال ساید، احتمالا در هفته پیش رو اصلاح و کاهش را تجربه کنیم. اما این کاهش می‌تواند نقش پول بک و تنفسی دوباره برای قیمت باشد. در این صورت ریپل می‌تواند برای گام‌های بعدی آماده شود.  اصلاح کنونی می‌تواند تا محدوده ۴۰ سنت ادامه داشته باشد. هر تثبیتی بالای ۴۰ سنت فرصتی برای ورود خریداران جدید را به وجود خواهد آورد.

 

تحلیل ریپل
تحلیل ریپل

 

اندیکاتور RSI تا محدوده اشباع خرید رشد کرده که نشان از برتری مطلق گاو‌ها دارد. این نمودار هم‌اکنون در حال اصلاح و استراحت است. تا زمانی که RSI بین محدوده ۵۰ تا ۸۰ نوسان می‌کند خریداران قدرت بیشتری دارند. بنابراین، پس بعد از اصلاح و استراحت کنونی فرصت دوباره برای صعود و افزایش مامنتوم صعودی وجود دارد.

 

  • برای خرید ریپل عجله نکنید، اجازه دهید قیمت اصلاح کند و خود را بالای محدوده ۴۰ سنت تثبیت کند. در این صورت با ریسک کمتری می‌توانید وارد معامله خرید شوید.
  • در گام بعدی احتمال حرکت برای شکست خط روند نزولی وجود دارد. شکست خط روند نزولی بهترین سناریو ممکن برای این ارز دیجیتال خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا