تحلیل ریپل، شروع فاز کف‌‌سازی، ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ریپل که هفته گذشته به کف قیمتی ۳۰ سنت رسیده بود، گویی قصد کف‌سازی در همین محدوده را دارد. ریپل تاکنون موفق شده ۷ کندل روزانه بالای حمایت ۳۰ سنتی خود ببنند. در صورت ادامه کف‌سازی انتظار داریم حمایت ۳۰ سنت به وظیفه خود عمل‌ کند و مانع از ریزش بیشتر ریپل شود. این ارز دیجیتال پرحاشیه با ریزش ۸۵ درصدی از سقف خود به کف‌های قیمتی نزدیک شده است.

 

تایم فریم روزانه ریپل
تایم فریم روزانه ریپل

 

اندیکاتور RSI در ارز دیجیتال ریپل بر خلاف قیمت گارد صعودی از خود نشان‌داده است. همچنین استوکاستیک نیز در لبه محدوده اشباع فروش خود حمایت شده است. درکل اوضاع اندیکاتور‌های ریپل از کلیت بازار بهتر است و می‌توان به حفظ حمایت ۳۰ سنتی ریپل کمک کند. ظاهرا ریپل به کف قیمتی خود رسیده است.

  • خرید ریپل در این محدوده‌ها کم ریسک است، اما در صورت خرید حتما از حد ضرر برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری خود استفاده کنید.
  • مدیریت سرمایه مهم‌ترین فاکتور حضور در بازار‌های مالی است. 

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا